BATTLEFIELD OF ETERNITY

Göklerin Cenneti ve Kavrulan Cehennem, yıllardır süregelen çelişkilerinin göze battığı bu savaş alanında fiziksel hallerinde çarpışıyorlar. İki ölümsüz, sonsuz yılların savaşçıları, ölümüne bir düelloda kenetlenmiş haldedirler. Kendi savaşçına yardımcı olarak bu sonsuz düelloya son vermek sana ve takımına kalmış! Rakibin ölümsüzünü yok et ve kendini bir aydınlık yada karanlık toprağa atmaya hazırlıklı ol, tam da düşmanının kapısının önünde!Engage in Immortal Combat

Ölümsüzlerin savaşı haritanın ortasında gerçekleşir. Kendi ölümsüzünün üstün gelmesine yardımcı ol ve rakibinin savunmasının üzerine bu savaşçıyı sal!

Employ Eternal Tactics

Rakibi yok ederek kendi ölümsüzünün hayatta kalmasına yardımcı ol ya da hiddetini olduğu gibi rakip savaşçının üzerine sal. Kendi savaşçına bariyer olup rakibin ona yaklaşmasını önle ya da rakibin gözüne görünmeden rakip ölümsüzü haklamaya çalış!

Hire Unique Mercenaries

Bu haritaya özel Fallen Shaman kampının gücünü eline al! Bu özel kampın lideri, savaşta ölen üyelerini tekrardan çağırma yeteneğine sahiptir.