SOLO LANER YREL

YREL - LIGHT OF HOPE
REHBERİ OYLA

GENEL AÇIKLAMA

İlk çıktığı hafta hayal kırıklığı yaşatan Yrel trait'in dolum süresinin düşmesi ve aldığı bufflar sayesinde keyifle oynayabileceğiniz çok güçlü bir kahramana dönüştü. Savaşların içine girmesi, ortalığı karıştırabilmesi, rahatlıkla kaçabilmesi, kendi kendine can sağlaması gibi özellikleri sayesinde çok efektif bir role sahip.

METADAKİ ROLÜ

Meta'nın Blaze'den sonraki yeni en güçlü solo lanerlarından biri haline gelen Yrel'e nerf gelir mi bilinmez ama uzun bir süre Meta'da yerini koruyacak kahramanlardan biri olarak yer alıyor.


TALENT DİZİLİMLERİ

SEVİYE 1

MARAAD'S INSIGHT

Tüm yeteneklerinin kısa dolum süresi sayesinde sürekli kendini atakları sayesinde iyileştirmesi ile rahatlıkla lanede kalabilmekte.


SEVİYE 4

AEGIS OF LIGHT

Takımınıza yardıma gittiğiniz zamanlar savaşa direk girerek zıpladığınız büyük bir alanda bulunan takım arkadaşlarınıza hatrı sayılır zırh kazandırırsınız ve dolum süresinin kısalığını düşündüğünüzde 20-30 saniye sürecek bir savaşta çok güçlü bir seçim olacaktır.

Quick Match'a girdiğinizde takımınızda support yoksa "Gift of the Naaru" seçebileceğiniz diğer güçlü bir talent.


SEVİYE 7

DIVINE STEED

Divine Steed benim favorim özellikle büyük haritalarda çok hızlı hareket etmenize imkan sağlarken sizi kovalayan rakiplerinizden de bir tuşa basarak rahatlıkla kaçabiliyorsunuz hatta agresif oynarken kovaladığınız rakibin bineğinize binip önüne bile rahatlıkla geçebiliyorsunuz.

"Holy Avenger" bir diğer güçlü talent özellikle 4'te ekstra zırh veren talent ile harika bir sinerjiye sahip.


SEVİYE 10

ARDENT DEFENDER

Yrel'in tartışmasız en iyi ultisi. Sizi bir çok kötü durumdan kurtarmasının yanında rakip takımın içine korkusuzca atlayıp ortalığı karıştırmanıza olanak sağlıyor.


SEVİYE 13

VELEN'S CHOSEN

Yrel'in full güç atakları ile daha güçlenmesini sağladığından oyunun sonuna kadar her saniye size katkı sağlayacak bir talent.

"Aldor Peacekeeper" karşı takımda çok fazla hasar yapabilecek kahramanlar varsa defansif olarak düşünmeniz gereken bir talent.


SEVİYE 16

HOLY WRATH

Bu talentı aldıktan sonra Yrel oynamak inanılmaz bir zevke dönüşüyor. Her bir yeteneğinizi kullandıktan sonra etrafınıza muazzam bir hasar vermeye başlıyorsunuz. Rakiplerede ciddi vurmaya başladığınız için daha fazla kill kovalamanız daha rahat oluyor.


SEVİYE 20

SERAPHIM

Yeteneklerinizin engellenmemesi için muazzam bir talent özellikle çok kısa dolum süresi sayesinde bol bol kullanmaktan çekinmeyin.FAYDALI KAHRAMANLAR

Kahraman ile iş yapanlar

Rakiplerinize full güç saldırılarınızı garantileyecek kahramanlar Yrel ile çok uyum sağlıyor.


ENGELLEYEN KAHRAMANLAR

Kahramanı counterleyenler

Özellikle sizi sersemletebilen, silence yapabilen kahramanlara karşı oynarken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yeteneklerinizi kullanırken yakınınızda sizi engelleyebilecek kahramanlar tüm güçü beklemeye çok çalışmayın.


GÜÇLÜ OLDUĞU SAVAŞ ALANLARI


HAKİM OLDUĞU SAVAŞ ALANLARI


SAVAŞ ALANLARI HAKKINDA AÇIKLAMA

Yrel genel özellikleri sayesinde tüm haritalarda takımında çok katkı sağlamakta. Yrel ile tüm haritalarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.
YORUM YAZ

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekli.YORUMLAR (0)