YENİ KAHRAMAN: ORPHEA

yeni-kahraman-orphea-

Blizzard LogoYeni Kahraman: Orphea

Nexus'a en son gelen kahraman olan Orphea'nın yetenek ve talentları'nın Türkçe çevirisiyle karşınızdayız!

TEMEL YETENEKLER

Shadow Waltz (Q) - Orphea 0.5 saniye bekledikten sonra bir çizgi üzerindeki tüm rakiplere 150 hasar verir. Bir rakip kahramana Shadow Waltz ile hasar vermek bekleme süresini 2 saniyeye düşürür, 25 mana iade eder ve Orphea'nın bir sonraki hareketinde seçilen yönde küçük bir miktar atılmasına sebep olur.

Mana Bedeli: 25
Bekleme süresi: 5 saniye

Chomp (W) - Orphea 0.625 saniye sonra önündeki bir alanda bulunan tüm rakiplere 285 hasar verir.

Mana Bedeli: 60
Bekleme süresi: 10 saniye

Dread (E) - Orphea yakınındaki rakiplere 85 hasar veren bir korku dalgası yayar. Dread menzilinin sonuna ulaştıktan 0.75 saniye sonra patlayarak etraftaki rakiplere 175 hasar verir ve onları 2 saniyeliğine %25 yavaşlatır.

Mana Bedeli: 50
Bekleme süresi: 14 saniye

TRAIT

Overflowing Chaos (D) - Bir rakip kahramana temel yetenek isabet ettirmek Orphea'ya 1 Kaos Yükü kazandırır. Kaos Yükleri toplam 3 yüke kadar birikebilir. Orphea Kaos yüküne sahipken rakiplere yapılan her temel saldırı tüm Kaos yüklerini harcar, yük başına %50 daha fazla hasar verir ve verilen hasarın %100'ü kadar iyileştirir.

HEROIC YETENEKLER

Eternal Feast (R1) - Orphea 1.5 saniye sonra büyük bir alandaki tüm rakiplere 210 hasar verir. Eternal Feast bir rakip kahramana hasar verdiğinde 1 saniye sonra yeniden aktif olup aynı hasarı verir.

Mana Bedeli: 75
Bekleme süresi: 50 saniye

Crushing Jaws (R2) - Orphea 1.25 saniye sonra bir alandaki tüm rakipleri alanın merkezine doğru çeker ve hepsini 0.75 saniye sersemleterek 275 hasar verir.

Mana Bedeli: 75
Bekleme süresi: 50 saniye

TALENTLER

Level 1

En Pointe [Q] - Shadow Waltz son menzilden hasar alan rakiplere %50 daha fazla hasar verir.

Growing Nightmare [E] - Dread yeteneğinin korku dalgası tarafından vurulan her rakip kahraman patlama hasarını %25 artırır.

Ancestral Strength [D] - Temel Yetenekler Sersemlemiş, Yavaşlamış, Yerine Sabitlenmiş ya da Susturulmuş rakiplere %25 daha fazla hasar verir ve ekstra bir Kaos Yükü verir.

Level 4

Allegrissimo [Q] - Rakip kahramanlara Shadow Waltz'ın son menzilinden hasar vermek Shadow Waltz'ın bekleme süresini 1 saniyeye düşürür.

Backbiter [W] - Chomp bir rakip kahramana isabet ederse Orphea anında geriye doğru kısa bir mesafe atılır.

Fright [E] - Dread artık dalga boyunca da rakipleri yavaşlatır ve iki etki tarafından da etkilenen rakipler toplam %50 yavaşlar.

Level 7

Insatiable [W] - Bir rakip kahramana Chomp ile hasar vermek bekleme süresini 2 saniyeye düşürür.

Ravenous Hunger [W] - Görev: Chomp ile hasar verildikten 1.5 saniye içinde ölen rakip minyonlar Chomp hasarını kalıcı olarak 3 artırır ve Orphea'yı 60 iyileştirir. Ölen rakip kahramanlar Chomp hasarını kalıcı olarak 60 artırır ve Orphea'yı toplam canının %25'i kadar iyileştirir.

Mind Devourer [E] - Görev: Rakip kahramanlara Dread ile vurmak hasarını 5 artırır (maksimum 200). Ödül: 40 kahramana isabet ettikten sonra Dread patlamasıyla bir rakip kahramana isabet ederse bekleme süresi 6 saniyeye düşer ve 50 mana iade eder.

Level 13

Determination [Q] - Shadow Waltz ile atıldıktan sonraki 2 saniye boyunca Orphea 50 Spell Armor kazanır (2 kereye kadar birikebilir). Orphea Determination'a sahipken %15 daha fazla fiziksel hasar verir.

Abyssal Symbiosis [W] Bir rakip kahramana Chomp ile hasar vermek Orphea'ya maksimum Kaos yükü kazandırır.

Invasive Miasma [D] - 2 saniye sonra etraftaki tüm rakiplere 150 hasar vermek için etkinleştirin. Orphea vurulan her rakip kahraman için 182 iyileşir ve 1 Kaos Yükü kazanır.

Level 16

Bond of Anguish [Q] - Shadow Waltz vurduğu rakip kahramanlara toplam canlarının %3'ü kadar ekstra hasar verir ve Orphea'yı verilen hasarın %50'si kadar iyileştirir.

Dead Magic [D] - Kaos Yükü harcayan temel saldırılar rakibin zırhını yok sayar ve 115 ekstra Büyü hasarı verir.

Lurking Terror [A] - Dread patlayınca ve sonraki iki saniye boyunca Dread'ın patladığı yerden Chomp atmak için etkinleştirin. Bu yeteneğin bekleme süresi Chomp'dan bağımsızdır.

Level 20

Monster Within [R1] - Eternal Feast her bir rakibe vurduğunda Orphea'ya 1 Kaos Yükü kazandırır. Eternal Feast aktifken Orphea %50 Saldırı Hızı kazanır.

Engulfing Oblivion [R2] - Crushing Jaws çarptığı kahramanların Zırhını 25 düşürür.Alınan her katletme bekleme süresini 5 saniyeye düşürür.

Eldritch Conduit [D] - Tüketilen her Kaos Yükü Orphea'ya 10 saniyeliğine %5 Yetenek Gücü verir (maksimum %50). %50 bonusa ulaşınca Orphea ekstra %50 Yetenek Gücü daha kazanır.

Final Toccata [A] - Shadow Waltz'ın bekleme süresini anında sıfırlamak için etkinleştirin. Etkinleştirildikten sonraki 6 saniye boyunca Shadow Waltz'la atılmak bekleme süresini sıfırlar.

 
Etiketler: Orphea


YORUM YAZ

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekli.YORUMLAR (2)

Neojima 7.11.2018

Ah bir de satışı olsun diye hype lanmasa hoşgelmiş sefa getirmiş diyeceğim ama :) Ama işte...Yeni kanser hücresi bulundu

TheSaint 8.11.2018

Neojima söylediklerine katılıyorum. Mal' Ganis ten sonra ORPHEA da çok can sıkacak....